Print design

Tiskoviny pro každou příležitost!

Přesně Vám na míru!
ikona vizitky

Vizitky

Vizitky jsou tím nejpříjemnějším prezentačním materiálem, ze kterých lze zjistit mnohem víc, než pouze kontakt na osobu či firmu. Podle toho jakou máte vizitku se dá velmi jednoduše zjistit zda se jedná o někoho komu na prezentaci záleží, zda je to kontakt důvěryhodný a o jaký typ lidí lidí zřejmě půjde. Doporučujeme vizitky nepodcenit.

My Vám dokonce nabídneme velmi příjemnou cenu za grafický návrh.

ikona pozvánky

Pozvánka & oznámení

U pozvánky máme nejpoužívanější formáty: 1/3 A4, která se vleze lehce do obálky DL, 200×200 mm – čtvercový formát, který lze ohnout nebo skládačky na třetinky.

Promoce, svatba nebo narození dítěte = to jsou události, které by měli být oznámeny Vašim nejbližším a dobrým přátelům. Jsou to velmi důležité chvíle v našich životech a podle toho by také měly být prezentovány.

U nás máte ke svatebnímu oznámení také grafický návrh pozvánky ke stolu v ceně.

ikona plakátu

Leták A5, Plakát A4/A3

Leták A5 se Vám hodí, pokud chcete dát vědět o zajímavé události nebo produktu a to poštou nebo osobně z očí do očí. Často je zvolen lesklý lehčí papír.

Plakát A4 se nám hodí pro oslovení většího okruhu lidí, často jej vidíme na nástěnkách ve škole, v práci, v obchodech, v obchodních centrech atp.

Pokud chceme oslovit mnohem více lidí, zaujmout a přidat na důležitosti akce, volíme plakát A3, který je vidět snad téměř všude (na pouličních lampách, na nástěnkách u zastávek, u divadel a kin, ve vellkých obchodních centrech apod.).

 

ikona billboardu

Velkoformátové tiskoviny

Billboard, Megaboard, City-Light, Plachty atd. jsou reklamy, které si všimne snad každý řidič i chodec. Křičí na nás z vetší dálky, neměly by toho říkat moc a měly by říct vše velmi jasně. Co řeknete velkoformátovou reklamou je velmi důležité si promyslet, protože ji uvidí největší počet lidí a firem.
ikona knihy

Časopis, kniha, sazba

Můžeme Vám vytvořit šablonu časopisu/knihy, nasázet text či vytvořit grafiku, design obálky a také Vám můžeme zajistit tisk. Problematiku DTP ovládáme velmi dobře a tak Vám můžeme s čímkoli poradit.
ikona polepu

Polep na auta a reklamní předměty

Projíždíte-li často městem nebo míváte časté služební jízdy, je dobré mít své auto polepené kvalitní reklamou, která za Vás udělá úvodní prezentaci a získá potenciální zákazníky. Polep by měl být určitě kvalitní, nejlépe z vektorové grafiky, kterou Vám samozřejmě dokážeme zajistit.

Pokud jen potřebujete potisk reklamních předmětu jako jsou propisky, různá pouzdra, hrnečky atp., rádi Vám logo na tento tisk připravíme a uvedeme Vám firmy, které potisk zajistí nejvýhodněji pro Vás.